Metin2 oyunu Koreli şirket Ymir Entartainment tarafından 2005 yılında piyasaya sürülmüştür. Bir yıl sonra Gameforge 4D tarafından satın alınan oyun 17 dilde yayın yapmaktadır. Çevrim içi oynanan ve oldukça etkileyici bir hikayesi olan bir oyundur.

Dünya genelinde oldukça fazla kullanıcısı olan metin2 yang oyununu aynı anda milyonlarca kişi oynayabilmektedir.

Değişik karakterlerin bulunduğu oyunda kendi dünyanızı yaratıp, karakterleri güçlendirerek seviye atlayabilirsiniz. Dilerseniz ileri seviyelerde karakteri satabilir ve maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Metin2 oyunu dünyada en çok tercih edilen kaliteli oyunlardan biridir. Oyunda canavarları öldürdükçe ve istenilen hedefleri yerine getirdikçe metin2 yang kazanırsınız.

Metin2 Yang Satın Almak

Oyunlarda fark yaratabilmek için şirket tarafından sağlanan kostümlerden karakterleriniz için satın alabilir ve karakterin daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun metin2 yang fiyatları sayesinde sanal oyun paraları satın alarak karakterinizin eksiklerini kapatabilirsiniz.

Ayrıca metin2 oyununda satın alma işlemleri için yang alabilirsiniz. Yang, metin2 oyununda kullanılan para birimidir.

Metin2 Won Satın Almanın Avantajlıarı

Metin2 won oyun içindeki canavarları öldür ve yang topla. Aynı zamanda NPC görevlerini tamamlayarak da yang sahibi olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz metin2 yang ile site içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Yang satın almanın faydaları; karakterinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Kılıç, mızrak ve kalkan gibi savaş malzemeleri alarak zorlu bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Site içindeki pazara giderek oyuna farklı havalar katabilir ve oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment authors
Yurdagül Çelik Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yurdagül Çelik
Ziyaretçi

İlk çıktığımda bu oyun,arkadaşlarımızın çoçukları çok oynardı,onu hatırladım.