Metin2 oyunu Koreli şirket Ymir Entartainment tarafından 2005 yılında piyasaya sürülmüştür. Bir yıl sonra Gameforge 4D tarafından satın alınan oyun 17 dilde yayın yapmaktadır. Cevrim içi oynanan ve oldukça etkileyici bir hikayesi olan bir oyundur.

Dünya genelinde oldukça fazla kullanıcısı olan metin2 yang oyununu aynı anda milyonlarca kişi oynayabilmektedir.

Değişik karakterlerin bulunduğu oyunda kendi dünyanızı yaratıp, karakterleri güçlendirerek seviye atlayabilirsiniz. Dilerseniz ileri seviyelerde karakteri satabilir ve maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Metin2 oyunu dünyada en çok tercih edilen kaliteli oyunlardan biridir. Oyunda canavarları öldürdükçe ve istenilen hedefleri yerine getirdikçe metin2 yang kazanırsınız.

 Metin2 Yang Satın Almak

Oyunlarda fark yaratabilmek için şirket tarafından sağlanan kostümlarden karakterleriniz için satın alabilir ve karakterin daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun metin2 yang fiyatları sayesinde sanal oyun paraları satın alarak karakterinizin eksiklerini kapatabilirsiniz.

Ayrıca metin2 oyununda satın alma işlemleri için yang alabilirsiniz. Yang, metin2 oyununda kullanılan para birimidir.

 Metin2 Won Satın Almanın Avantajları

Metin2 won oyun içindeki canavarları öldür ve yang topla. Aynı zamanda NPC görevlerini tamamlayarak da yang sahibi olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz metin2 yang ile site içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Yang satın almanın faydaları; karakterinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Kılıç, mızrak ve kalkan gibi savaş malzemeleri alarak zorlu bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Site içindeki pazara giderek oyuna farklı havalar katabilir ve oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

Metin2 Yang Satın Almanın Faydaları

Bu yazıya puan vermek ister misiniz?
Önceki İçerikDiagnostic Cihazı
Sonraki İçerikSosyal Girişimcilik Nedir?
Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe lider şirketinde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi Executive MBA mezunuyum. Uluslararası bir halka ilişkiler ajansında başlayan iş deneyimim dijital pazarlama ajanslarında devam etti. 2013 yılında masanın diğer tarafına geçerek pazarlama camiasının deyimi ile “müşteri” oldum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler göstermekteyim. Pazarlama dışında kendi kendine öğrenme, sosyoloji, spor yönetimi gibi konularda araştırmalar gerçekleştiriyorum. Evli ve 1 kız çocuk babasıyım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz