En İyi Pazarlama Blogları bu yazı içerisinde…

Pazarlama departmanı çalışanları için faydalı En İyi Pazarlama Blogları bu sayfada listelendi. Mutlaka her pazarlama profesyoneli okumalı!

Pazarlamacı olmak kuşkusuz çok fazla okumayı, çok fazla araştırmayı, gözlemlemeyi, konuşmayı ve her daim güncel olmayı gerektiriyor. Özellikle dijital pazarlama alanının bu kadar geliştiği dönemde çok sık aralıklarla pazarlama dünyasında gelişmeler oluyor.

Böyle bir ortamda güncel kalabilmek ve geriye düşmemek için pazarlama alanında yazılan bloglar biz pazarlamacılar açısından ciddi bir avantaj.

Ben de hem pazarlamacılara fayda sağlaması hem de toplu bir biçimde bilgi bulunması açısından takip ettiğim en iyi pazarlama bloglarını bu sayfada bir araya getirdim. Umarım sizlere de yarayacaktır.

Bu blog sayfalarının içerisinde Google Adwords, reklam planlaması, reklamlar, sosyal medya, dijital ajanslar, e ticaret, marka yönetimi, tasarım, pazarlama, dijital pazarlama, yaratıcı fikirler, crm, pazarlama otomasyonu, pazarlama stratejileri, gerilla pazarlama, e posta pazarlaması ve mobil pazarlama gibi birçok yazıyı bulabileceksiniz.

Eğer atladığım bir blog varsa yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

  1. Webrazzi – https://webrazzi.com/
  2. Hasan Başusta – http://www.hasanbasusta.com/
  3. Comtalks – http://comtalks.com/ 
  4. Ugur Özmen – https://ugurozmen.com/ 
  5. Yüce Zerey – http://www.yucezerey.com/ 
  6. Murat Erdör – http://muraterdor.com/
  7. Semih Arslan – https://markamuduru.com/
  8. Sosyal Medya Co – https://sosyalmedya.co/ 
  9. Pazarlama Türkiye – https://pazarlamaturkiye.com/ 
  10. Pazarlamasyon – https://pazarlamasyon.com/

En İyi Pazarlama Blogları (Devam)

  1. CEO Student – https://ceotudent.com/
  2. Marketing Türkiye – http://www.marketingturkiye.com.tr/ 
  3. Mediacat – https://mediacat.com/
  4. Adweek – https://www.adweek.com/
  5. Marketingland – https://marketingland.com/
  6. Adage – https://adage.com/
  7. Netvent – https://netvent.com/blog/
  8. Digitalage – digitalage.com.tr
  9. Campaing Türkiye – campaigntr.com
  10. Pazarlama İletişimi – https://pazarlamailetisimi.com/

En İyi Pazarlama Blogları (Devam)

  1. Bigumigu – https://bigumigu.com/
  2. Harvard Business Review Türkiye – https://hbrturkiye.com/ 
  3. Atıf Ünaldı – https://atifunaldi.com.tr/
  4. Yiğit Kalafatoğlu – http://www.yicit.com/
  5. Brand Talks – http://brandtalks.org/
  6. Temel Aksoy – https://www.temelaksoy.com/
  7. Güven Borça – http://www.markam.biz/index.html
  8. Ali Erkurt – http://alierkurt.com/
  9. Arman Acar – https://www.armanacar.com/
  10. Oğuz Veli Yavaş – https://oguzveliyavas.com/

En İyi Pazarlama Blogları (Devam)

  1. Ayhan Karaman – https://www.ayhankaraman.com/
  2. Uğur Uğurcan – https://www.ugurugurcan.com/
  3. Timur Demir- https://www.timurdemir.com.tr/
  4. Fatmagül Güzel – http://fatmagulguzel.com/
  5. Okan Yüksel – http://okanyuksel.com/
  6. Yılmaz Bozan – https://www.yilmazbozan.com/
  7. Ömer Akgün – http://www.omerakgun.com.tr/
  8. Enes Usta – http://enesusta.com.tr/
  9. Samed Baranlı – https://www.samedbaranli.com/

En İyi Pazarlama Blogları (Devam)

  1. Burak Karalar – https://www.burakkaralar.com/
  2. Armağan Kızılcan – https://www.armagankizilcan.com
  3. Ertuğrul Müyesseroğlu – https://ertugrulmuyesseroglu.com

ve tabi ki https://mehmetortac.com/ 🙂

Ayrıca ek olarak teknolojik bir takım gelişmeleri takip ettiğim http://www.gozlemcii.com/ sayfasını tavsiye ederim.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment authors
MelihMehmet OrtaçMehmet OrtaçMelih Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Melih
Ziyaretçi
Melih

İlginiz için teşekürler gerçekten süper yazılarınız bulunmakta

Melih
Ziyaretçi

İlginiz için teşekürler gerçekten süper yazılarınız bulunmakta

Melih
Ziyaretçi

İlginiz için teşekürler gerçekten süper yazılarınız bulunmakta

Mehmet Ortaç
Ziyaretçi

Beğenmenize sevindim. Çok teşekkürler.

Melih
Ziyaretçi

&#304lginiz i&#231in te&#351ek&#252rler ger&#231ekten s&#252per yaz&#305lar&#305n&#305z bulunmakta