Bursa Gündem Bursa haber yapan birçok siteden daha çok tercih ediliyor. Bu tercih edilmesini geniş çalışma kadro ve deneyim sahibi bilgisi yüksek editör ekibine borçlu olduğu söylenebilir.

Bursa’da ki olayları haberlerine taşırken ki başarısı kaliteli başta Bursalı vatandaşlar olmak üzere çok fazla kişinin dikkatini ve ilgisini çekti. Bu ilgi sitenin yöneticilerine moral olurken yöneticiler çalışma ekibini Türkiye çapında genişletme kararı aldı.

Türkiye çapında kurulmuş haber alma ekibi ile aynı Bursa’nın ara sokaklarında haberleri araştırıyormuş gibi Türkiye’nin ara sokaklarında haberleri araştırmaya başlayan ekip doğru ve hızlı haberler yapmaya başladı.

Türkiye çapında haber yapan sitelerle yarışmaya başlayan Bursa haber yaptığı kaliteli, tarafsız, doğru ve güncel haberler sayesinde onlarında üstünde başarı ve almaya başladı.

En son ki çalışma ekibini büyütme inden sonra artık Dünya çapında haberler yapmaya başlayan Bursa gündem sitesi Dünya’ da yaşanan olayları sanki arka bahçesinde olmuşcasına kısa sürede ve en doğru şekilde öğrenip bunları uzman editör ekibiyle tarafsız biçimde haber olarak yazıya dökmeyi başarmıştır.

Dünya’da özellikle merak edilen konularda uzman ekipleriyle hazırladıkları özel haberler sayesinde merakları sona erdirebileceği söylenebilir.

Bursa gündem sağlık kategorisinde, sağlık konusunda insanları bilinçlendirebilecek haberlere yer vermektedir. Hastalıklarla mücadele etmiş kişilerin mücadelelerini sizlere göstererek umudun asla kaybedilmeyen bir şey olduğunu açık ve net şekilde gösteriyor.

Yapılan tüm ameliyatlar konusunda bilgi veren haberlere de bu kategoride yer vermektedir. Sağlıkta kullanılan son teknolojik ürünlere bu ürünlerin kullanım yerlerine özellikle ilgi gösteren Bursa haber bu tür haberlerle insanların sağlıktaki gelişmeleri görmelerine yardımcı oluyor diyebiliriz.

Spor kategorisinde tüm branşlardan maçlara yer veren Bursa gündem tek bir branşı ön plana çıkararak prim kasan diğer sitelerle arasındaki farkı net şekilde belli ediyor. Dünya’da yapılan önemli sportif faaliyetlerin arka perdesinden olayları da özel araştırmalar sonucu haberleriyle sizlerle paylaşmaktadır.

Sporcuların günlük hayatta ki aktivitelerini sporcu olmak isteyenler için özellikle haber yapan Bursa haber bu tür haberler spor ve sporcunun yanında olduğunu belirtiyor. Futbol maçlarının maç öncesi ilk 11lerini, maç skorunu ve maç sonra futbol müsabakasının özetini sizlerle buluşturuyor. Yaptığı spor haberleriyle sadece spor haberi yayınlayan sitelerden daha ön planda olduğu söylenebilir.

Magazin kategorisi magazin severlerinin ilgisini çekebilecek nitelikte haberler ile dolu. Ünlülerin hayatları, giyimleri hatta evliliklerine kadar ayrıntılı biçimde yazılmış haberler magazin sevmeyenlerin bile habere ilgi duymasına sebep olabilir. Bol görseller eşliğinde son dakika magazinleri paylaşan Bursa haber hem görsel şölen yaşatıp hem de çevremizde olup biten magazin olaylarından bizlerin en hızlı şekilde haberdar olmasını sağlamaktadırlar.

Magazin kategorisinde modanın son kombinlerini de haberlerine işleyen site herkesin modayı takip etmesinde öncülük yaratabilir. Modayı takip eden ünlülere de haberlerinde yer vermektedirler. Trend olmuş kıyafetlerin fotoğraflarına bu kategori üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilim ve teknoloji kategorisi tam bir öğretim yeri gibi diyebiliriz. Bilimdeki son gelişmelere, bilimsel yazılara, bilimsel deneylere ve bilimin şu anda hangi seviye de olduğunu haberleştirerek bizlere sunan Bursan gündem bu konuda işinin en doğru haberlerini yapan siteler arasında yer almasına şaşırmamak lazım.

Teknolojinin hızına yetişmek için haberlerini de aynı hızda yazan site teknolojik gelişmeleri okuyucularıyla buluşturmaktadır. Yapılan teknolojik ürünlerin kullanımını ve hayatlarımızda nasıl kolaylıklar sağlayacaklarını bizlere yaptıkları haberler vasıtasıyla sunmaktadırlar. Sadece ülkemizin değil Dünya’nın da teknolojik olarak hangi seviyeye ulaştığını yapılan haberlerden anlaşılabilmektedir.

https://www.bursagundem.com haber sitesi siz ziyaretçilerini dört gözle bekliyor.

Bu yazıya puan vermek ister misiniz?
Önceki İçerikGirişimciler Nasıl Bir Pazarlama Planı Oluşturabilir?
Sonraki İçerikDijital Pazarlama Hataları
Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe lider şirketinde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi Executive MBA mezunuyum. Uluslararası bir halka ilişkiler ajansında başlayan iş deneyimim dijital pazarlama ajanslarında devam etti. 2013 yılında masanın diğer tarafına geçerek pazarlama camiasının deyimi ile “müşteri” oldum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyetler göstermekteyim. Pazarlama dışında kendi kendine öğrenme, sosyoloji, spor yönetimi gibi konularda araştırmalar gerçekleştiriyorum. Evli ve 1 kız çocuk babasıyım.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz