Yelp “sağlık ve güvenlik önlemleri” topluluk geri bildirim özelliğini başlattı

Yelp, yerel ticari sosyal mesafe hakkında geri bildirim bırakması ve uyumluluğu maskelemesi için topluluğun yeni derecelendirme özelliğini başlattı.

Yelp “sağlık ve güvenlik önlemleri” topluluk geri bildirim özelliği

Yelp artık kullanıcıların yerel işletmelerin COVID pandemik önlemlerine ilişkin sağlık ve güvenlik uyumluluğuna ilişkin geri bildirim bırakmalarına izin veriyor. Topluluk üyeleri, işletmelerin sosyal mesafeyi dayattığını ve personelden maske takmasını istediğini onaylayabilir.

Neden önemsiyoruz. COVID-19 durumu gelişmeye devam ederken, KOBİ’ler ve yerel işletmeler güvenlik önlemlerini müşterilere ilettiklerinden emin olmak istiyor. Yeni özellik, Yelp kullanıcılarına onları ve çalışanlarınızı güvende tutmak için hangi önlemleri aldığınızı bildirmenize olanak tanır.

Sağlık ve güvenlik derecelendirme özelliği, kullanıcılara, işletmelerin müşterileri güvende tutmak için gerçekte uyguladıklarını ve uyguladıklarını gördükleri önlemleri başkalarına bildirme yeteneği sağlar.

COVID güvenlik uyumluluğunun topluluk derecelendirmeleri. Yerel ve yüz yüze işletmeleri müşterilere hizmet verme yöntemlerini ayarlamaya zorlayan pandemiyle Yelp, kullanıcıları teslimat, sanal danışma ve açık havada oturma gibi yeni hizmet teklifleri konusunda güncel tutmak için geçen yaz bir COVID-19 bölümü geliştirdi.

Bugün Yelp, işletmelerin sosyal mesafe alma ve maske takma gibi pandemik önlemlere ne kadar iyi uydukları konusunda müşteri geri bildirimlerini isteyen bir özellik başlattı. Tüketici Ürünleri Başkanı Akhil Kuduvalli Ramesh bugün yayınlanan bir sürümde , “Kullanıcıların Yelp’e bir işletmenin” çocuklara uygun “veya” gruplar için harika “olup olmadığı konusunda nasıl geri bildirim sağlayabilmesine benzer şekilde, şimdi kullanıcılarımızı yansıtıyoruz ‘diyor. pandemi sırasında işletmelerin güvenlik uygulamaları hakkındaki gözlemler. “

Birden çok kullanıcı geri bildirim bırakmalıdır. COVID güvenlik önlemlerine yönelik derecelendirmeler, yalnızca bir işletmeyi derecelendiren kullanıcılar arasında bir fikir birliği varsa gösterilir. İşletmenin güvenlik önlemlerine uyup uymadığını işaretlemek için Yelp kullanıcılarının oturum açmış olmaları gerekir. İşletmenizin birden fazla konumu varsa, derecelendirme yalnızca müşterinin geri bildirimden ayrılırken bulunduğu konum için gösterilir.

İşletmeler önlemlerini tanıtabilirler. İş salgını sağlık ve güvenlik uyumluluğuna ilişkin kullanıcı geri bildirimlerinin yanı sıra, lansman aynı zamanda işletmelerin COVID güvenli uygulamalarını tanıtmaları için yeni seçenekler de içeriyor.

Yeni hizmet teklifleri şunları içerir:

  • ısıtmalı açık oturma
  • 1: 1 seans mevcut 
  • tek kullanımlık veya temassız menü

İşletmeler, kullanıcılara hizmet vermeye nasıl uyum sağlamaya devam ettiklerini göstermek için bunları Yelp listelerinde benimseyebilir.

Ne gibi görünüyor. İşte Yelp’ten yeni derecelendirmelerin bir ekran görüntüsü:

User Feedback on Health and Safety Measures 1

Kaynak: https://searchengineland.com/yelp-launches-health-and-safety-measures-community-feedback-feature-345340


Zaman zaman dijital pazarlama konusunda bir dijital pazarlama uzmanı olarak vereceğim bilgileri takip etmek için mehmetortac.com adresini ve Twitter hesabımı takip etmeyi unutmayın!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir Cevap Yazın

Mehmet Ortaç sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et