Dijital Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Dijital Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet veren dijital reklam ajansları çok yönlü seçenekler sunmaktadır. Başta seo hizmetiolmak üzere birçok farklı alanda profesyonel kadrolar ile birlikte hizmet vermekteler. Siz de telefonla veya internet üzerinden iletişime geçerek projenizin startını verebilirsiniz.

Başlığın hakkını verebilmek adına aşağıda İzmir’de hizmet veren Argeart Dijital Reklam Ajansı’nın sunmuş oldukları hizmetleri kendi açıklamalarıyla bulabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri 

İstekleriniz doğrultusunda web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Ana sayfada yer alacak olan iletişim bilgilerini düzenliyoruz. Künye kısmına şirketlerinizin tarihçesini yazıyoruz. Bununla birlikte istediğiniz takdirde misyon kısmına özel metinler hazırlamakta ve beğeninize sunmaktayız. Kurumsal web tasarım hizmetlerimiz kendi içerisinde birçok farklı seçeneği de beraberinde getirmektedir. İşte onlardan bazıları: 

1- Ürün görselleri ve tanıtımı: Sizlere özel dijital mağaza oluşturuyoruz. Bu mağazanın içinde ürünleri kategorilere ayırıyor ve her birinin alıcılar tarafından net bir şekilde incelenmesini kolaylaştırıyoruz. Talepler doğrultusunda satışta olan tüm ürünlerin fotoğraflarını stüdyo ortamında ve kalitesinde çekiyoruz. Ürünü tanıtan ve tamamen özgün olan metinler de fotoğrafların altında yer almaktadır. 

2- Tasarım hizmeti: En özgün, göz yormayan ve sitenin alt yapısına uygun renkleri firmaların istekleri doğrultusunda seçiyor ve mevcut siteye uyguluyoruz. Yine aynı şekilde ziyaretçilerin rahat kullanımları için en uygun yazı stilleri de firmamız tarafından belirlenmektedir. 

3- İmaj belirleme: Uzun vadede şirketlerin imajını belirleme ve marka değeri yükseltme çalışmalarına da imza atıyoruz. 

4- Logo ve slogan bulma: Alanında uzman ve deneyimli dijital reklam ajansı olarak yeni açılmış şirketlerin logo ve slogan taleplerini de yerine getiriyoruz. Firmalara özel ve tamamen özgün logolar üretiyoruz ve seçenekler halinde sunuyoruz. Yine aynı şekilde sitenin ana sayfasında yer alacak tek cümlelik sloganlar da çalışmalarımızın içerisinde bulunuyor. 

Dijital Reklam Ajansı Olarak Verdiğimiz Diğer Hizmetler 


1- Arama Motoru Optimizasyonu: Arama motoru optimizasyonu seo hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetlerden bir diğerini oluşturuyor. Arama motoru standartlarına uygun hazırlanmış web siteniz sayesinde hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya çıkarak daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir, müşteri – şirket ilişkisinde rakiplerinize fark atabilirsiniz. 

2- Sosyal Medya Yönetimi: Başta Instagram olmak üzere Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında şirketlere özel hizmetler sunmaktayız. Tanıtım odaklı reklam videoları ve fotoğraflar hazırlamaktayız. Profesyonel fotoğrafçılar ve yönetmenler ile birlikte hazırladığımız kolajlar ve reklam filmleri son derece nitelikli ve ilgi çekici bir yapıda olup müşteri popülasyonunu arttırmaktadır. Takipçilerle etkileşim sağlamaya yönelik paylaşımlar periyodik aralıklarla firmamız tarafından yapılmaktadır. Takipçi yorumlarına cevap verme, istek ve önerileri raporlama gibi ek hizmetlerimiz de sosyal medya yönetimi paketlerimizin içerisinde yer alıyor. 

3- Strateji Hazırlama: Hem kişisel hem de kurumsal alanda içerik stratejisi hazırlama konusunda da hizmet veren bir firmayız. Hem aylık hem de yıllık programlar hazırlayıp o stratejilerin profesyonel bazda uygulanmasını sağlıyoruz. 

İçerik ve E-Posta Pazarlaması Hizmetlerimiz 

Son seçeneklerimiz arasında e-posta pazarlaması da yer alıyor. E-mail marketing adı verilen bu hizmet kapsamında şirketlerin hedef kitlesinde yer alan diğer firmaların ve potansiyel müşterilerin e-mail adreslerini raporluyoruz. Daha sonra duyuru, ilan ve çeşitli içeriklerle bu adreslere mail atıyoruz. Tanıtımın hızlı ve pazarlamanın doğrudan yapıldığı bu hizmet türüyle de müşterilerimizi bir adım öne çıkarıyoruz. İçerik pazarlaması hizmetlerimiz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Tüm hizmetleri görmek ve detaylı bilgi almak için www.argeart.com.tr adresine gidebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir Cevap Yazın

Mehmet Ortaç sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et