Bir YouTube Kanalının İşletmeniz İçin Gerekliliği

Youtube Kanalı

Bir YouTube Kanalının İşletmeniz İçin Gerekliliği…

Teknolojinizi kullanarak markanızı vurgulamanın birçok farklı yolu vardır. İçeriği ve grafikleri kullanabilirsiniz. Markanızı öne çıkarmanın bir başka harika yolu da video. Bir YouTube kanalı oluşturmak şaşırtıcı olabilir.

Bir YouTube kanalının işletmenizi ve markanızı başka türlü olduğundan çok daha başarılı hale getirmesine yardımcı olmasının birkaç nedeni vardır. Markanız için bir YouTube kanalına sahip olmanız aşağıdakilerden kaynaklanabilir:

Youtube’un Sahibi Google’dır

Google’ın çoğu insanın bilgi ararken başvurduğu arama motoru olduğu genellikle anlaşılmaktadır. YouTube kanal simgeniz web sitenize bir bağlantı gösterir. Bu, ziyaretçilerinizi web sitenizi ziyaret etmeye de teşvik edecektir. Web trafiğinizde muazzam bir etkiye sahip olabilir (ve bu nedenle büyük bir artışa neden olabilir). YouTube kanalınız kanalınızı diğer sosyal medya kanallarınıza (Facebook, Twitter ve Google+ gibi) bağlamanızı sağlar.

Satış Ve Web Sitesi Trafiğini Artırmanın Bir Yolu

Arama motoru popülaritesi söz konusu olduğunda, YouTube listenin başındadır. Blog içeriğini paylaşıyorsanız, YouTube kanalınızdan gelen çevrimiçi trafik, bu noktaya kadar yaşadığınızdan çok daha fazla olabilir. Bu, işlerinin gelirlerinde kesinlikle bir artış olacağı için çevrimiçi iş ilişkileri olan kişiler için mükemmeldir. Çevrimiçi satışları artırmak için mükemmel bir araçtır.

youtube kanalı
youtube kanalı

Çevrimiçi Bağlantılarınızın Sizi Tanımasına İzin Vermek İçin Videoları Kullanma

İnsanların sizi insani ve duygusal düzeyde tanımasına izin vermenin birçok farklı yolu vardır. İçeriğiniz aracılığıyla sizi tanıyabilirler ve çevrimiçi tartışmalarınızla sizi tanıyabilirler. İnsanların sizi tanımasına izin vermenin bir başka harika yolu da videolardır.

Videolar, insanlara kim olduğunuzu ve gerçekte neye inandığınızı ve tutkularınızın nerede olduğunu göstermenin harika bir yoludur. Nasıl göründüklerini görebiliyorsanız ve seslerini ve yüz ifadelerini kullanarak duygularını okuyabiliyorsanız, birisini tanımak ve sevmek çok daha kolaydır. Sizi ne kadar çok tanırlarsa, size o kadar çok güvenecek ve sizi güvenilir bulacaklardır.

İnsanlara Bildiklerinizi Göstermek İçin Videolar Kullanma

İnsanlar birçok farklı nedenden dolayı İnternet üzerinden bilgi arar. Temel fikir çok basit. Bir çeşit çözüme ihtiyaç duyan bir sorun (veya sorun) var. Sorunlarını çözmenin bir yolunu bulursanız, cevaplar için size geri dönmeye devam ederler.

Her zaman WIIFM (Benim İçin Neler Var) kavramını hatırlayın. Sizin veya işinizin ne kadar harika olduğu asla önemli olmayacak. Onlar için önemli olan tek şey onların sorunlarını nasıl çözeceğinizdir. Bunu nasıl yapacağınızı anlarsanız, size sadık olacaklar ve uzun yıllar boyunca onlarla sağlam bir ilişki paylaşacaksınız.

youtube kanalı
youtube kanalı

Tekliflerinizi Sergilemek İçin Videoları Kullanma

Yazılı içerik, işletmeniz hakkındaki bilgileri iletmenin harika bir yoludur. Bununla birlikte, zaman zaman, diğer insanlara neye sahip olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi göstermek kadar etkili değildir. Çevrimiçi bağlantılarınızla iletişiminizi ne kadar etkileyici yaparsanız, ürünlerinizi ve / veya hizmetlerinizi onlara satma şansınız o kadar artar.

Makale Kaynağı: https://EzineArticles.com/expert/Michael_Cohn/404898


Zaman zaman dijital pazarlama konusunda bir dijital pazarlama uzmanı olarak vereceğim bilgileri takip etmek için mehmetortac.com adresini ve Twitter hesabımı takip etmeyi unutmayın!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir Cevap Yazın

Mehmet Ortaç sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et