Özgeçmiş

İŞ DENEYİMİ

Ocak 2013 – Devam Ediyor

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sur Yapı Endüstri ve Tic. Ltd. Şti.

Ocak 2012 – Ocak 2013

Dijital Proje Yöneticisi

Alice BBDO / Proximity İstanbul.

Ekim 2011 – Ocak 2012

Medya Grup Koordinatörü

Altavia Dekatlon Buzz

Şubat 2009 – Ekim 2011

İletişim Danışmanı & Müşteri Temsilcisi

Cohn & Wolfe PR (Grey İstanbul)

Ağustos 2008 – Kasım 2008

Halkla İlişkiler Asistanı

Duco İletişim

EĞİTİM

2015

Executive MBA

İstanbul Şehir Üniversitesi

2009

Radyo, Televizyon ve Sinema

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi

Linkedin Profilim

YETENEKLER

Microsoft Office

SAP CRM

Photoshop

Illustrator

WordPress

MS Dynamics CRM

SEO

SEM

Dijital Medya Planlama

REFERANSLAR

Meriç Yirmili

Meriç YirmiliPazarlama Müdürü / IKSV

It’s rare that you come across talent like Mehmet. He expertly filled the role of Digital Project Manager for BBDO/Proximity Istanbul’s clients. His ability to juggle multiple projects was unlike any I’ve seen before and made a dramatic difference in the productivity level of our team. No matter how tense a meeting, Mehmet made sure everyone left with a smile. He surely would be an asset to any team.

Etel Aelyon

Etel AelyonGenel Müdür / desiBEL

Mehmet Ortaç in his various positions with CW, lastly as an account executive, did an excellent job and was an asset to our organization during his tenure with the office. He has great written and verbal communication skills, is extremely organized, can work independently, and is able to effectly multi-task to ensure that all projects are completed in a timely manner. He would be an asset to any employer and I recommend him for any endeavor he chooses to pursue. 

Akan Abdula

Akan AbdulaFounder & Managing Partner / FutureBright Group

Mehmet yaratıcı bir PR uzmanıdır. Her zaman coşkulu ve dışa dönüktür. Arkadaşları ve üst yönetimi ile son derece iyi ilişkileri vardır. O bir markanın halkla ilişkiler sürecinde her zaman ihtiyaç duyacağı tutkulu bir aksiyon adamı tanımına uygundur. Bu sektörde geleceği parlaktır.

Bülent Keleş

Bülent KeleşUI & UX Designer / HelloOffice

Mehmet işine odaklı, çalışkan ve dürüst bir çalışma etiğine sahip. Kendisini tanıdığım 2 yıla yakın zamanda tüm çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, alçakgönüllü ve daima pozitif bir tutumu var. İş ortamındaki diğer arkadaşlarından kendisini ayıran bir diğer önemli özellik de gelişen web teknolojilerini yakından takip ederek nasıl daha fazla katma değer geliştirebileceğine önem veriyor ve hayata geçiriyor. 

(Visited 15 times, 1 visits today)